استاد زبان فرانسه – معرفی استاد با تجربه

استاد زبان فرانسه : زبان فرانسه به اعتقاد خیلی از متخصصان مهارت های زبانی، دومین زبان پرکاربرد دنیا و از خوش لحن ترین زبانهای بین المللی است. سالانه مشتاقان مهاجرت به ایالت کبک کانادا یا فرانسه برای یادگیری این زبان زیبا به سراغ کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه می روند. در این موارد افراد انتظار دارند با همان سرعت یادگیری زبان انگلیسی پیش بروند. اما زبان فرانسه پیچیدگی های خاص خودش را دارد و باید زمان بیشتری برای آموزش دیدن بگذارید. مگر اینکه پیش زمینه ای در این زبان داشته باشید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

این روزها فراگیری یک یا چند زبان خارجی نه تنها برای متقاضیان مهاجرت، بلکه برای همه افراد جامعه در هر جایگاه و کسب  و کاری که باشند کمک کننده است و باعث رشد و ترقی می شود. ایجاد ارتباطات قوی از طریق فضای مجازی با کاربران سایر کشورها و گسترش بیزینس ها در سطح بین المللی، یادگیری زبان های دیگر را می طلبد. با اینکه یادگیری زبان فرانسه تا حدی زمان بر است، اما پس از گذراندن دوره های آموزشی و تسلط بر این زبان شیرین، احساس موفقیت و اعتماد به نفس خیلی بالایی در زبان آموزان ایجاد می شود.

حتما شما هم تابحال به گوشتان خورده است که از نظر علمی افرادی که چند زبان خارجی فرا می گیرند، ساختار مغزشان تغییراتی پیدا می کند و در بخشهایی تقویت می شود. همین یک دلیل کافی است تا در هر سن و مکان و زمانی که هستید، عزم تان را برای یادگیری زبان فرانسه یا هر زبان دیگری جزم کنید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

 

استاد زبان فرانسه – چرا تدریس خصوصی زبان فرانسه

آموزش زبان در کنار کارایی های مهمی که دارد، می تواند نوعی تفریح در میان مشغله های روزانه باشد. فرض کنید تصمیم میگیرید در اوقات فراغت روزانه یا بین ساعات کاری تان آموزش زبان فرانسه ببینید. خوب مسلما همیشه این امکان فراهم نمی شود که برنامه کلاس های زبان فرانسه در آکادمی های زبان و موسسات مطابق ساعات مورد نظر شما باشد. به خصوص به خاطر اینکه درخواست کلاسهای آموزش فرانسه کمتر از زبان انگلیسی است. از سوی دیگر حتی اگر بتوانید با مشکلات زیاد زمان های آزادتان را با این گونه کلاسها هماهنگ کنید، به علت حضور تعداد زیاد زبان آموزان نمی توانید دریافت کامل و همه جانبه ای در هر جلسه داشته باشید.

اینجاست که تدریس خصوصی زبان فرانسه به یاری تان می آید. نگران نباشید پیدا کردن دوره های معتبر و مفید تدریس خصوصی کار سختی نیست. همین که تصمیم بگیرید آموزش را شروع کنید، معلم خصوصی فرانسه از همان روز کارش را با شما استارت می زند. حضور در چنین دوره های آموزشی مزایای زیادی برای شما به همراه می آورد. در تدرس خصوصی شما تنها زبان آموز هستید و تمام تلاش معلم برای یادگیری شما به کار گرفته می شود. در هر لحظه از کلاس هر گونه سوالی داشته باشید می توانید بپرسید و رفع ابهام کنید. معلم هر بخشی را که درست متوجه نشده باشید، چندین بار برایتان توضیح می دهد تا کاملا ملکه ذهنتان شود. بنابراین ظرف مدت زمان کوتاهی اطلاعات زبانی زیادی دریافت می کنید که در دوره های عمومی احتمالا در مدت یک هفته آنها را کسب می کردید.

هر ساعتی در بین تایم کاری می توانید برای تدریس خصوصی زبان فرانسه برنامه ریزی کنید. بدون اینکه دغدغه رفت و آمد در ترافیک و شلوغی را داشته باشید. با کمک دوره های خصوصی می توانید در مدت زمان کمتری مثلا در حدود ۶ ماه تسلط متوسطی پیدا کنید و تا حد قابل توجهی در مکالمه پیشرفت کنید. همانطور که اشاره کردیم زبان فرانسه تا حدی ثقیل تر از زبان انگلیسی است و یادگیری آن نیاز به پشتکار و صرف زمان بیشتری دارد.

هنگامی که در دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه حضور پیدا می کنید، به دلیل پیشرفت های سریع و چشمگیر، انگیزه بیشتری برای ادامه دادن پیدا می کنید. اگر فعالیت های شغلی تان به گونه ای باشد که بتوانید از مهارت های زبانی تان استفاده کنید، پیشرفت یادگیری را بهتر متوجه می شوید. ضمنا هر روز بعد از آزمون و خطا و مواجه شدن با چالش های زبان می توانید اشکالات را با استاد در میان بگذارید و روی نقاط ضعف تان بیشتر کار کنید.

محل برگزاری کلاس های خصوصی زبان فرانسه

در مورد تدریس خصوصی زبان فرانسه معمولا به دو صورت آنلاین خصوصی با نرم افزار اسکایپ یا مشابه بصورت تصویری انجام می شود یا دانشجو می تواند در محل مشخص شده استاد حاضر شود و به صورت حضوری در کلاس شرکت کند. پس از اینکه در مورد شرکت در کلاس خصوصی تصمیم نهایی گرفتید، می توانید برای دریافت مشاوره های لازم و صخبت در مورد قیمت ساعتی و جلسه ای تدریس با معلم یا مدیر مجموعه آموزشی مشاوره کنید.

استاد زبان فرانسه – مزایای فراگیری زبان فرانسه

با اینکه در دورانی زبان فرانسه به عنوان زبان بین المللی دنیا Lingua France مطرح بوده است، اما هنوز هم چیزی از ارزش آن کم نشده و یکی از زبانهای بسیار محبوب و پرطرفدار است. در چند سال اخیر ایرانیان تمایل زیادی برای سفر به فرانسه یا اقامت در این کشور پیدا کرده اند. چنین افرادی نیاز دارند تحت آموزش های طولانی مدت قرار بگیرند.

از سوی دیگر خیلی از دانشجویان به علت دریافت بورسیه های تحصیلی باید هر چه سریع تر زبان فرانسه یاد بگیرند. این افراد می توانند با شرکت در تدریس خصوصی زبان فرانسه در کوتاهترین زمان ممکن به اهدافشان برسند. این دوره های آموزشی اغلب تضمینی هستند. یعنی می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در بازه زمانی مشخصی برای مهاجرت به خارج از کشور کاملا مهیا شده اید. یکی از مزایای بزرگ تدریس خصوصی در دسترس بودن و امکان تغییر برنامه ریزی آموزشی با اختیار زبان آموز است. در ضمن میتوانید بنا به شرایط کاری تان تنها روزهای آخر هفته یعنی پنج شنبه و جمعه کلاس داشته باشید. حتی حضوری یا آنلاین بودن دوره ها بنا به اختیار شما تعیین می شود. در دوره های خصوصی زبان فرانسه خیلی سریعتر از آنچه فکرش را بکنید به مهارت مکالمه روان زبان فرانسه دست پیدا خواهید کرد.

شرایط  کلاس آموزش فرانسه :

  • تدریس بصورت خصوصی
  • زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه
  • هر جلسه کلاس آنلاین ۳۰۰ هزار تومان

سطح A1:

۲۵ جلسه

سطح A2:

۲۵ جلسه

سطح B1:

۲۵ جلسه

سطح B2:

۲۵ جلسه

آموزش فرانسه – معرفی استاد:

  • سلام من مرجان علیخان هستم مدرس و مترجم همزمان زبان فرانسه
  • کارشناسی مترجمی زبان فرانسه دانشگاه آزاد تهران مرکز
  • کارشناسی ارشد ادبیات زبان فرانسه دانشگاه آزاد تهران مرکز
  • دارای مدرک C1 زبان فرانسه
  • تدریس زبان فرانسه از سال ۲۰۱۰
  • دارای مدرک FCE و TTC زبان انگلیسی
مرجان علیخان

فاطمه : من بیش از ۲ سال است که شاگرد خانم علیخان هستم و در این مدت موفق شدم سطح A1 و سطح A2 را مدرکش را با نمره عالی دریافت کنم. واقعا بهترین استاد فرانسه هستند

نازنین : برای مهاجرت به کانادا نیاز به آزمون زبان فرانسه سطح B2  داشتم و و خانم علیخان طی مدت ۱ سال توانستند من را به این سطح برسانند و بزودی می خواهم برای آزمون اقدام کنم. واقعا بهترین مدرس فرانسه هستند

الهام : ۳ سال پیش شاگرد ایشان بودم و می خواستم برای تحصیل راهی فرانسه شوم ایشان به بنده کمک کردند تا سطح B1 برسم و از ایشان بسیار سپاسگذار هستم

لیلا : ۲ سال پیش برای امتحان سطح B1 نیاز به یک معلم با تجربه داشتم چون چند بار آزمون قبول نشده بودم اما طی چند ماه با کمک ایشان تواسنتم این آزمون را پاس کنم. خیلی استاد با شخصیت و خوبی هستند

مرجان علیخان

سلام من مرجان علیخان هستم فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان فرانسه دانشگاه تهران مرکز می باشم، بیش از 10 سال است سابقه تدریس زبان فرانسه به دانشجویان جهت مهاجرت، برگزاری آزمون و تدریس به کودکان را دارم. اگر سوالی در زمینه تدریس داشتید می توانید با من تماس بگیرید. تماس : 09220348578