کلاس زبان فرانسه بصورت خصوصی

کلاس زبان فرانسه : در پنج قاره جهان بیش از ۳۰۰ میلیون نفر به زبان فرانسه صحبت می کنند. همین امر اهمیت شرکت در کلاس را روشن می کند. زبان فرانسه به عنوان دومین زبان خارجی بعد از زبان انگلیسی و پنجمین زبان پرکاربرد در جهان شناخته می شود. OIF که یک سازمان بین المللی از کشورهای فرانسوی زبان است شامل ۸۸ کشور و دولت می باشد. نکته جالب توجه این است که زبان فرانسه تنها زبان خارجی است که در کنار زبان انگلیسی در همه کشورهای جهان تدریس می شود. برای یادگیری زبان فرانسه این روزها به راحتی می توانید با شرکت در کلاس آنلاین فرانسه این کار را انجام دهید.

مشاوره رایگان : ۰۹۲۲۰۳۴۸۵۷۸

 

 

مشاهده ویدیو کلاس زبان فرانسه در آپارات

کشور فرانسه بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را اداره می کند که دوره های آموزشی زبان فرانسه را برای نزدیک به یک میلیون دانش آموز برگزار می کنند.  اهمیت زبان فرانسه را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

زبان فرانسه زبانی برای بازار کار بین المللی است

در بازار کار بین المللی توانایی صحبت کردن به زبان فرانسه و انگلیسی یک مزیت بسیار مهم به شمار می رود. با یادگیری این زبان می توان در شرکت های فرانسوی که در نقاط مختلف جهان وجود دارند مشغول فعالیت شد.

زبان فرهنگ

زبان فرانسه یک زبان بین المللی آشپزی، مد، هنرهای تجسمی، تئاتر، معماری و رقص است. با یادگیری این زبان امکان دسترسی به آثار ادبی بزرگ جهان که به زبان فرانسوی هستند برای شما فراهم خواهد شد. این زبان زبان ویکتور هوگو، مولیر، لئوپولد، ادیت پیاف، ژان پل سارتر، آلن دلون و زین الدین زیدان است.

کلاس زبان فرانسه – زبانی برای سفر

سالانه بیش از ۸۷ میلیون بازدید کننده از نقاط مختلف فرانسه دیدن می کنند. فرانسه را می توان یکی از برترین مقاصد گردشگری در جهان دانست. حتی کمی یادگیری زبان فرانسوی با شرکت در کلاس زبان سایت زبان ۲۴، بازدید از پاریس و تمام مناطق فرانسه را برای شما لذت بخش تر می کند.

 

مشاوره رایگان : ۰۹۲۲۰۳۴۸۵۷۸

زبانی برای آموزش عالی

شرکت در کلاس زبان فرانسه این امکان را برای شما فراهم می آورد به راحتی بتوانید این زبان را یاد بگیرید و از مزیت های تحصیل در دانشگاه ها و مدارس تجاری معروف فرانسه استفاده کنید. مدارس تجاری و دانشگاه های فرانسه جزو برترین موسسات آموزش عالی در اروپا و جهان هستند.

زبانی برای روابط بین الملل

زبان فرانسه هم زبان کار و هم زبان رسمی سازمان ملل متحد است. شما با شرکت در کلاس زبان فرانسه زبان ۲۴ و یادگیری این زبان می توانید به اکثر کشورهای جهان سفر کنید. زبان فرانسه زبان رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، ناتو، یونسکو، کمیته بین المللی المپیک، دادگاه های بین المللی و صلیب سرخ بین المللی است.

زبان فرانسه پایه زبان های دیگر

این زبان پایه بسیاری از زبان های دیگر مانند زبان های اسپانیایی، پرتغالی، ایتالیایی و رومانیایی و حتی انگلیسی است. بسیاری از واژگان زبان انگلیسی از زبان فرانسه مشتق شده اند.

کلاس زبان فرانسه

 

قبل از شرکت در کلاس باید بدانید که یادگیری زبان فرانسه دارای یک سری ظرافت هایی است. برای نمونه پیچیدگی های گرامری و املایی و همچنین اصوات در زبان فرانسه ممکن است برای برخی از افراد چالش برانگیز باشد. برای یادگیری زبان فرانسه یکی از بهترین روش ها شرکت در کلاس آنلاین فرانسه است. با شرکت در کلاس آنلاین شما به راحتی می توانید این زبان را به شیوه ای مدرن و با کمترین هزینه یاد بگیرید.

در این دوره برای آموزش ابتدا از یادگیری حروف الفبا و صداها شروع می کنند. جالب است بدانید که بیش از ۲۸ درصد از کلمات انگلیسی ریشه فرانسوی دارند. اگر زبان انگلیسی شما خوب باشد کار شما برای یادگیری این زبان آسان تر خواهد شد. برای یادگیری دقیق و عمیق فرانسه توجه به صداها ضروری تر از توجه به حروف است. این زبان دارای ۲۳ صامت و ۱۶ صدای مصوت است.

 

مشاوره رایگان : ۰۹۲۲۰۳۴۸۵۷۸

یک کلاس زبان آنلاین خوب دارای اهداف و برنامه مشخص و روشن است. یعنی این که یک مدرس خوب زبان فرانسه باید در ابتدای کلاس برای شما مشخص کند که چه هدفی دارد و چگونه می خواهد به آموزش زبان فرانسه بپردازد. هدف و چگونگی آموزش زبان در مجموعه زبان ۲۴ در ابتدا برای دانش آموزان و دانشجویان زبان فرانسه روشن می شود. یک برنامه آموزشی اصولی و دقیق می تواند سریع تر زبان آموز را به هدف خود که همان یادگیری زبان فرانسه است برساند.

یک کلاس آنلاین باید زبان آموز محور باشد. زبان آموز محور بودن یعنی این که به گونه ای باشد که بتواند انگیزه لازم را در هنگام یادگیری زبان به زبان آموز بدهد.

به روز بودن مطالب آموزشی نیز بسیار مهم است. این ویژگی مهم را یک کلاس زبان فرانسه که به صورت آنلاین برگزار می شود باید دارا باشد.

این که استاد به لهجه فرانسوی در کلاس آنلاین صحبت کند بسیار مهم است. ویژگی یک کلاس خوب این است که مدرس کاملاً بر لهجه زبان فرانسه مسلط باشد.

از ملزومات یک کلاس خوب و استاندارد این است که از سیستم صوتی و تصویری حرفه ای و به روزی برخوردار باشد. استفاده از تجهیزات مدرن در کلاس آنلاین زبان فرانسه باعث می شود که زبان آموزان بتوانند با مطالبی که استاد تدریس می کند ارتباط بهتر و موثرتری برقرار کنند.

توجه بیشتر و اهمیت دادن به فعالیت زبان آموزان و صحبت کردن به زبان فرانسه در کلاس آنلاین بسیار ضروری است. در مجموعه آموزشی زبان ۲۴ چیزی در حدود ۸۰ درصد از وقت صرف صحبت کردن و فعالیت با زبان آموزان می شود.

مدیریت زمان در کلاس آنلاین فرانسه موضوع بسیار مهمی است. هم زبان آموز و هم استاد باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشد. باید بدانید که میزان اثر بخشی آموزش و زمان ارتباطی مستقیم با هم دارند.

همچنین بخوانید :

آموزش زبان فرانسه

آزمون زبان فرانسه

مرجان علیخان

سلام من مرجان علیخان هستم فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان فرانسه دانشگاه تهران مرکز می باشم، بیش از 10 سال است سابقه تدریس زبان فرانسه به دانشجویان جهت مهاجرت، برگزاری آزمون و تدریس به کودکان را دارم. اگر سوالی در زمینه تدریس داشتید می توانید با من تماس بگیرید. تماس : 09220348578

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *