کلاس زبان فرانسه سفارت + ویدیو

آموزش در کلاس زبان فرانسه سفارت : زبان فرانسه یک زبان قانونی و رسمی است که در 30 کشور دنیا حدود 300 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. به همین علت چه در کشور فرانسه باشید چه نباشید یادگیری این زبان برای شما مفید خواهد بود.

 

مشاهده ویدیو :

 

این زبان سابقه ای غنی در ادبیات، هنر، فرهنگ، دیپلماسی و علم دارد و تاثیر زیادی روی اصطلاحات رشته های مذکورگذاشته است.

زبان فرانسه جزو زبان رسمی اتحادیه اروپا، صلیب سرخ، سازمان ملل متحد و… موسسات بین المللی دیگر است. زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی یکی از  مهم ترین زبان های دیپلماتیک محسوب می شود. کسانی که قصد مهاجرت دارند باید بدانند که در  فرانسه 1400 دوره زبان انگلیسی تدریس می شود  به همین دلیل تسلط به زبان فرانسه الزامی نیست اما با شرکت در کلاس فرانسه سفارت و یادگیری این زبان، راحت تر می توانید خود را با محیط و مردم وفق دهید و لذت ببرید.

 

کلاس فرانسه سفارت

مدارک و آزمون ها در کلاس زبان فرانسه سفارت

آموزش زبان فرانسوی در سفارت فرانسه :

DALF و DELF به دیپلم پیشرفته زبان فرانسه و دیپلم مطالعات زبان فرانسه معروف هستند. این مدارک شش مدرک مستقل رو شامل می شوند که مسلط بودن بر چهار مهارت زبانی را تایید می کنند. دیپلم های آزمون DELF و DALF اعتبار نامحدودی دارند و با شرکت در کلاس زبان فرانسه سفارت به سادگی می توانید به آن دیپلم ها دست پیدا کنید.

TEF که به آزمون ارزیابی فرانسه معروف است در کلاس فرانسه سفارت سطح مهارت و آشنایی شرکت کنندگان را بررسی می کند. چون به صورت آنلاین برگزار می شود همان لحظه نتیجه اعلام خواهد شد.

TCF یا آزمون شناخت زبان فرانسه، یک آزمون رسمی است که توسط وزارت آموزش ملی فرانسه ارائه شده است.توسط مرکز بین المللی CIEP طراحی شده و به صورت آنلاین هم برگزار می شود. نمرات این آزمون که در کلاس فرانسه سفارت برگزار می شود تا دو سال دارای اعتبار است.

 

مشاوره کلاس زبان فرانسه خصوصی : 8578 – 034 – 0922

تاریخچه زبان فرانسه

قبل از این که شروع به یادگیری زبان در کلاس فرانسه سفارت کنید، جالب است که درباره تاریخچه آن بدانید. زبان فرانسه در طول تاریخ دچار تاریخ و تحولات زیادی شده است. در دوران باستان فرانسه بخش عظیمی از غرب اروپا به نام گل بوده است. آن ها ابتدا به زبانی مانند زبان مردم بریتانیا صحبت می کردند. پس از هجوم رومیان به مرور زبان لاتین در بین مردم فرانسه رواج پیدا کرد. البته این زبان با زبان لاتین اصیل متفاوت بود و برای مردم فرانسه بی قاعده تر و آسان تر بنظر می رسید.

به مرور این زبان عامیانه و لاتین به زبان فرانسه کهن تبدیل شد. کلمات متعددی هستند که ریشه لاتین دارند. به طور مثال کلمه civitatem که در لاتین به معنای شهر رم بود، در فرانسه کهن تبدیل به cite شد. در واقع مردم به مرور شروع به تغییراتی در زبان لاتین عامیانه کردند و کلمات را با لهجه متفاوتی ادا نمودند.

آنچه امروز در کلاس زبان فرانسه سفارت می آموزید، نتیجه تغییر و تحولات بسیاری است. در قرن نهم قومی به نام پاریسی ها در یک روستا به نام لوتیتا زندگی می کردند که به مرور به شهر پاریس تبدیل شد. پس از انتخاب شهر پاریس به عنوان پایتخت فرانسه، گویش این مردم به عنوان زبان استاندارد و رسمی فرانسه تعیین شد. هرچند که همچنان تفاوت لهجه در مناطق جنوبی فرانسه وجود دارد.

 

کلاس فرانسه سفارت و فرانسه مدرن

در قرن پانزدهم میلادی به دلیل انقلاب فرهنگی و تغییراتی که در سراسر اروپا اتفاق افتاد. به مرور زبان لاتین از سیستم رسمی کشور حذف شد و همه ی متون به زبان فرانسه ترجمه و تغییر پیدا کرد. در آن دوران کلمات زیادی از فرهنگ قدیم یونانی، عربی و ایتالیایی وارد زبان فرانسوی شد.

برای جلوگیری از ایجاد هرج و مرج در ساختار زبان فرانسه، آکادمی زبان و ادب فرانسه تشکیل شد که همچنان موجودیت دارد. تصمیم گیری درباره صحت متون و ورود کلمات جدید به فرهنگ لغت توسط این آکادمی انجام می شود.

دوره های کلاس زبان فرانسه سفارت

آموزشگاه ما برگزار کننده آموزش تمامی دوره های آزمون زبان سفارت می باشد. در این دوره ها آموزش طوری برنامه ریزی شده که زبان آموزان طی مدت زمان مناسبی به هدف خود دست پیدا می کنند. دوره ها توسط اساتید مجرب و برجسته برگزار می شود.

میزان سختی یادگیری فرانسه

زبان فرانسه نسبت به زبان انگلیسی جزئیات گرامری بیشتری دارد و یادگیری آن به زمان بیشتری نیاز دارد. با این حال یادگیری شما در کلاس زبان فرانسه سفارت به دانش شما درباره زبان های خارجی بر می گردد.

مقایسه و بررسی زبان فارسی و فرانسه

در کلاس زبان فرانسه سفارت مفاهیم به صورت ریشه ای و از پایه آموزش داده می شود. بین زبان فارسی و فرانسوی شباهت هایی وجود دارد که علت آن به دوران قاجار و روابط بین ایران و فرانسه باز می گردد. دانشجویان زبان در حین آموزش متوجه این موضوع می شوند که کلمات متداولی از زبان فرانسه برداشته شده است. با این تفاوت که این کلمات از لحاظ تلفظ تغییر کرده و با آوای فارسی یکسو شده اند.

طبق فرهنگ نامه استاد معین 1700 لغت فرانسوی در زبان فارسی گنجانده شده است . با حضور در کلاس فرانسه سفارت با تدریس اساتید ما می توانید تمام مفاهیم و اصطلاحات را با لهجه و بیان سلیس فرا بگیرید.

در زبان فارسی هنگامی که شما نوشتار را به گفتار برمیگردانید تمامی حروف به آوا تبدیل می شوند. اما در زبان فرانسه هر آوا از چندین حرف تشکیل شده و تمامی حروف به آوا تبدیل نمی شوند.

پس از گذراندن دوره های زبان در کلاس فرانسه سفارت درخواهید یافت که حروف صدا دار در فرانسه بسیار بیشتر است و چون معادل آن ها در فارسی وجود ندارد، تلفظ صحیح کلمات فرانسوی اندکی سخت خواهد شد. اما با زمان و تمرین مرتب  یادگیری صورت خواهد گرفت .