کلاس زبان فرانسه

کلاس زبان فرانسه 

 • سلام من مرجان علیخان هستم مدرس و مترجم همزمان زبان فرانسه
 • کارشناسی مترجمی زبان فرانسه دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • کارشناسی ارشد ادبیات زبان فرانسه دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای مدرک C1 زبان فرانسه
 • تدریس زبان فرانسه از سال ۲۰۱۰
 • دارای مدرک FCE و TTC زبان انگلیسی
مرجان علیخان

شرایط  کلاس زبان فرانسه

 • تدریس بصورت خصوصی
 • زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه
 • هر جلسه کلاس آنلاین فرانسه ۳۰۰ هزار تومان

سطح A1:

۲۵ جلسه

سطح A2:

۲۵ جلسه

سطح B1:

۲۵ جلسه

سطح B2:

۲۵ جلسه

نظرات بعضی از دانشجویان کلاس زبان فرانسه

فاطمه : من بیش از ۲ سال است که شاگرد خانم علیخان هستم و در این مدت موفق شدم سطح A1 و سطح A2 را مدرکش را با نمره عالی دریافت کنم. واقعا بهترین استاد فرانسه هستند

نازنین : برای مهاجرت به کانادا نیاز به آزمون زبان فرانسه سطح B2  داشتم و و خانم علیخان طی مدت ۱ سال توانستند من را به این سطح برسانند و بزودی می خواهم برای آزمون اقدام کنم.

الهام : ۳ سال پیش شاگرد ایشان بودم و می خواستم برای تحصیل راهی فرانسه شوم ایشان به بنده کمک کردند تا سطح B1 برسم و از ایشان بسیار سپاسگذار هستم

لیلا : ۲ سال پیش برای امتحان سطح B1 نیاز به یک معلم با تجربه داشتم چون چند بار آزمون قبول نشده بودم اما طی چند ماه با کمک ایشان تواسنتم این آزمون را پاس کنم. خیلی استاد با شخصیت و خوبی هستند

نمونه امتحانات دانشجویان ما

مدرک DELF

اهمیت شرکت در کلاس زبان فرانسه

در پنج قاره جهان بیش از ۳۰۰ میلیون نفر به زبان فرانسه صحبت می کنند. همین امر اهمیت شرکت در کلاس زبان فرانسه را روشن می کند. زبان فرانسه به عنوان دومین زبان خارجی بعد از زبان انگلیسی و پنجمین زبان پرکاربرد در جهان شناخته می شود. OIF که یک سازمان بین المللی از کشورهای فرانسوی زبان است شامل ۸۸ کشور و دولت می باشد. نکته جالب توجه این است که زبان فرانسه تنها زبان خارجی است که در کنار زبان انگلیسی در همه کشورهای جهان تدریس می شود. برای یادگیری زبان فرانسه این روزها به راحتی می توانید با شرکت در کلاس آنلاین فرانسه این کار را انجام دهید.


کشور فرانسه بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را اداره می کند که دوره های آموزشی زبان فرانسه را برای نزدیک به یک میلیون دانش آموز برگزار می کنند.  اهمیت زبان فرانسه را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

زبان فرانسه زبانی برای بازار کار بین المللی است

در بازار کار بین المللی توانایی صحبت کردن به زبان فرانسه و انگلیسی یک مزیت بسیار مهم به شمار می رود. با یادگیری این زبان می توان در شرکت های فرانسوی که در نقاط مختلف جهان وجود دارند مشغول فعالیت شد.

زبان فرهنگ

زبان فرانسه یک زبان بین المللی آشپزی، مد، هنرهای تجسمی، تئاتر، معماری و رقص است. با یادگیری این زبان امکان دسترسی به آثار ادبی بزرگ جهان که به زبان فرانسوی هستند برای شما فراهم خواهد شد. این زبان زبان ویکتور هوگو، مولیر، لئوپولد، ادیت پیاف، ژان پل سارتر، آلن دلون و زین الدین زیدان است.

کلاس آنلاین زبان فرانسه

شرکت در کلاس زبان فرانسه، زبانی برای سفر

سالانه بیش از ۸۷ میلیون بازدید کننده از نقاط مختلف فرانسه دیدن می کنند. فرانسه را می توان یکی از برترین مقاصد گردشگری در جهان دانست. حتی کمی یادگیری زبان فرانسوی با شرکت در کلاس زبان فرانسه سایت زبان ۲۴، بازدید از پاریس و تمام مناطق فرانسه را برای شما لذت بخش تر می کند.

زبان فرانسه زبانی برای سفر

زبانی برای آموزش عالی

شرکت در کلاس زبان فرانسه این امکان را برای شما فراهم می آورد به راحتی بتوانید این زبان را یاد بگیرید و از مزیت های تحصیل در دانشگاه ها و مدارس تجاری معروف فرانسه استفاده کنید. مدارس تجاری و دانشگاه های فرانسه جزو برترین موسسات آموزش عالی در اروپا و جهان هستند.

زبانی برای روابط بین الملل

زبان فرانسه هم زبان کار و هم زبان رسمی سازمان ملل متحد است. شما با شرکت در کلاس زبان فرانسه زبان ۲۴ و یادگیری این زبان می توانید به اکثر کشورهای جهان سفر کنید. زبان فرانسه زبان رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، ناتو، یونسکو، کمیته بین المللی المپیک، دادگاه های بین المللی و صلیب سرخ بین المللی است.

زبان فرانسه پایه زبان های دیگر

این زبان پایه بسیاری از زبان های دیگر مانند زبان های اسپانیایی، پرتغالی، ایتالیایی و رومانیایی و حتی انگلیسی است. بسیاری از واژگان زبان انگلیسی از زبان فرانسه مشتق شده اند.

یادگیری زبان فرانسه
یادگیری زبان فرانسه

 

یادگیری زبان فرانسه و شرکت در کلاس آنلاین فرانسه

قبل از شرکت در کلاس زبان فرانسه باید بدانید که یادگیری زبان فرانسه دارای یک سری ظرافت هایی است. برای نمونه پیچیدگی های گرامری و املایی و همچنین اصوات در زبان فرانسه ممکن است برای برخی از افراد چالش برانگیز باشد. برای یادگیری زبان فرانسه یکی از بهترین روش ها شرکت در کلاس آنلاین فرانسه است. با شرکت در کلاس آنلاین شما به راحتی می توانید این زبان را به شیوه ای مدرن و با کمترین هزینه یاد بگیرید.

در کلاس زبان فرانسه برای آموزش ابتدا از یادگیری حروف الفبا و صداها شروع می کنند. جالب است بدانید که بیش از ۲۸ درصد از کلمات انگلیسی ریشه فرانسوی دارند. اگر زبان انگلیسی شما خوب باشد کار شما برای یادگیری این زبان آسان تر خواهد شد. برای یادگیری دقیق و عمیق فرانسه توجه به صداها ضروری تر از توجه به حروف است. این زبان دارای ۲۳ صامت و ۱۶ صدای مصوت است.

ویژگی های یک کلاس فرانسه

یک کلاس زبان فرانسه باید دارای یک سری ویژگی ها و امکاناتی باشد تا بتواند به آموزش زبان در دانشجوی آموزش زبان فرانسه کمک کند. در این بخش می خواهیم به ویژگی های یک کلاس آنلاین فرانسه بپردازیم.

 • یک کلاس زبان آنلاین خوب دارای اهداف و برنامه مشخص و روشن است. یعنی این که یک مدرس خوب زبان فرانسه باید در ابتدای کلاس برای شما مشخص کند که چه هدفی دارد و چگونه می خواهد به آموزش زبان فرانسه بپردازد. هدف و چگونگی آموزش زبان در مجموعه زبان ۲۴ در ابتدا برای دانش آموزان و دانشجویان زبان فرانسه روشن می شود. یک برنامه آموزشی اصولی و دقیق می تواند سریع تر زبان آموز را به هدف خود که همان یادگیری زبان فرانسه است برساند.
 • یک کلاس آنلاین باید زبان آموز محور باشد. زبان آموز محور بودن یعنی این که به گونه ای باشد که بتواند انگیزه لازم را در هنگام یادگیری زبان به زبان آموز بدهد.
 • به روز بودن مطالب آموزشی نیز بسیار مهم است. این ویژگی مهم را یک کلاس زبان فرانسه که به صورت آنلاین برگزار می شود باید دارا باشد.
 • این که استاد به لهجه فرانسوی در کلاس آنلاین صحبت کند بسیار مهم است. ویژگی یک کلاس خوب این است که مدرس کاملاً بر لهجه زبان فرانسه مسلط باشد.
 • از ملزومات یک کلاس زبان فرانسه خوب و استاندارد این است که از سیستم صوتی و تصویری حرفه ای و به روزی برخوردار باشد. استفاده از تجهیزات مدرن در کلاس آنلاین زبان فرانسه باعث می شود که زبان آموزان بتوانند با مطالبی که استاد تدریس می کند ارتباط بهتر و موثرتری برقرار کنند.
 • توجه بیشتر و اهمیت دادن به فعالیت زبان آموزان و صحبت کردن به زبان فرانسه در کلاس آنلاین بسیار ضروری است. در مجموعه آموزشی زبان ۲۴ چیزی در حدود ۸۰ درصد از وقت صرف صحبت کردن و فعالیت با زبان آموزان می شود.
 • مدیریت زمان در کلاس آنلاین فرانسه موضوع بسیار مهمی است. هم زبان آموز و هم استاد باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشد. باید بدانید که میزان اثر بخشی آموزش و زمان ارتباطی مستقیم با هم دارند.

یادگیری زبان فرانسه

شاید از خودتان سوال بپرسید که یادگیری این زبان سخت است یا آسان و چه مقدار زمان نیاز است تا شما آن را یاد بگیرید. ما به این سوالات شما در لینک زیر پاسخ دادیم در زبان فرانسه همه اسامی به صورت اجباری دارای جنسیت هستند. زبان فرانسه دو جنسیت گرامری را برای اسامی مشخص می کند: مذکر، مونث.

آموزش زبان فرانسه

اگر آماده چالش یادگیری زبان فرانسه هستید، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر، اتصال به اینترنت و میل شدید به یادگیری است. شما باید مکان مناسبی را انتخاب کنید که بتوانید دروس خود را بدون حواس پرتی یا هر چیزی که ممکن است باعث مشکلات تمرکز شما شود برگزار کنید.

آزمون فرانسه

برای اینکه سطح دانش شما در زبان فرانسه سنجیده شود آزمون های مختلفی طراحی شده است مانند آزمون TCf و … که شما می توانید به روش های مختلف در آن شرکت کنید و سطح زبان فرانسه خود را مشخص نمایید. اگر علاقه مند هستید که اطلاعات کاملی راجبه آزمون بدست آورید روی لینک زیر کلیک نمایید

آموزش زبان فرانسه آنلاین

پس از شیوع کرونا و وجود محدودیت های حاکم بر جامعه، علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی مختلف به خصوص زبان فرانسه که محبوبیت ویژه ای دارد . در موسسه ما آموزش فرانسه آنلاین با حضور اساتید خبره و مجرب برگزار خواهد شد. در روش آنلاین متدهای تدریس، سرفصل های آموزشی و منابع با آموزش حضوری تفاوتی ندارد.

آموزش زبان فرانسه به کودکان

تمام پدر و مادرها علاقه مند هستند تا کودکان آن ها مسلط به زبان های خارجی شوند و چه زبانی بهتر از زبان فرانسه که باعث می شود در آینده بتوانند در فرانسه بصورت رایگان در دانشگاه آموزش ببینید یا به کشور کانادا سفر کنند و از زبان رسمی دوم این کشور برای کار خود استفاده کنند.

کتاب آموزش زبان فرانسه

اگر به دنبال کتاب آموزش زبان فرانسه هستید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید تا به آرشیو کتاب ها دسترسی پیدا نمایید.

الفبای زبان فرانسه

اولین چیز در یادگیری هر زبانی آموختن الفبای آن است ما در این مطلب برای شما بصورت کامل بهمراه تلفظ آن ها آموزش دادیم تا شما بصورت کامل آن را یاد بگیرید.

گرامر زبان فرانسه

برای یادگیری یک زبان جدید شما حتما نیازمند آن هستید تا گرامر آن زبان را بیاموزید، بنابراین ما سعی کردیم بصورت کامل آن را برای شما توضیح دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش زبان فرانسه رایگان

اما شاید باشند افراد زیادی که دوست دارند بصورت خودآموز زبان سخت فرانسه را یادبگیرند. اگر علاقه مند به آموزش بصورت رایگان هستید می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

مرجان علیخان

سلام من مرجان علیخان هستم فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان فرانسه دانشگاه تهران مرکز می باشم، بیش از 10 سال است سابقه تدریس زبان فرانسه به دانشجویان جهت مهاجرت، برگزاری آزمون و تدریس به کودکان را دارم. تماس : 09220348578

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا