[us_single_image image=”5183″ size=”tnail-1×1-small” align=”center” animate=”afl” animate_delay=”0.6″]
[us_separator type=”short” icon=”mdfi_hardware_keyboard_arrow_down”]

با آموختن زبان فرانسه به کودکان در سنین پایین، آنها قادر خواهند بود با کمترین تلاش و به کمک بازی، ترانه و کنجکاوی ذاتی خود زبان فرانسه را به بهترین وجه ممکن فرا گیرند امری که در آینده موجب پیشرفت تحصیلی آنها خواهد شد و یک مزیت برای ادامه تحصیل و ورود به بازار کار محسوب می شود. در دوره های آموزش تخصصی زبان فرانسه به کودکان، کودکان بدون نیاز به خواندن و نوشتن و به کمک متد های نوین آموزشی زبان فرانسه مختص کودکان وهمراه با فیلم ها و بازی های آموزشی و با تکرار و تمرینات متداوم، با تکیه بر مهارت شنیداری، زبان فرانسه را فرا می گیرند. این دوره ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که کودکان در کنار متدهای اصلی آموزش زبان فرانسه، با داستان های نویسندگان و ادیبان بزرگ فرانسوی مقتضی سنشان آشنا می شوند و بدین ترتیب سعی می شود تا در کنار آموزش زبان فرانسه، با آموزش غنی ترین ادبیات دنیا به کودکان دریچه و افقی نو در برابر دیدگان آنها گشوده شود.

[us_single_image image=”5187″ size=”tnail-1×1-small” align=”center” lightbox=”1″ animate=”afc” animate_delay=”0.2″]
[us_separator type=”short” icon=”mdfi_hardware_keyboard_arrow_down”]
[us_single_image image=”5184″ size=”tnail-1×1-small” align=”center” animate=”afr” animate_delay=”0.6″]

آموزش زبان فرانسه به کودکان ۷ تا ۱۲ سال  بر اساس متد Alex et Zoé می باشد. متد Alex et Zoé در سه جلد از سطح مقدماتی تا پیشرفته تدوین شده است.در پایان این دوره ها کودکان توانایی گذراندن آزمون DELF prim را کسب می کنند. آزمون DELF prim یکی از گواهینامه های معتبر کشور فرانسه در سطوح کودکان است و انها را جهت گذراندن آزمون DELF junior آماده می کند.

[us_separator type=”short” icon=”mdfi_hardware_keyboard_arrow_down”]
  • آموزش فرانسه با استفاده از تکنولوژی جدید اموزشی به شیوه ای خلاق
  •  لذت بخش نمودن زبان فرانسه با فراهم ساختن محیط تقریبا طبیعی و شاد برای کودکان
  • استفاده از نرم افزارهای کمک آموزشی، شعر، فیلم، عکس، قصه، آهنگ و بازی های حرکتی و سرگرمی های فکری، پرداختن به موضوعات فرهنگی فرانسه از جمله جشن ها، داستان های فرانسوی، آشپزی و آشنایی با غذاها و آداب و رسوم فرانسوی به کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان را دارند.
[us_single_image image=”5185″ size=”tnail-1×1-small” align=”center” animate=”afl” animate_delay=”0.6″]

همین امروز آموزش زبان فرانسه خود را با ما شروع کنید

[us_btn text=”69 86 424 0935″ color=”light” size=”23px” align=”center”]
09220348578