آموزش زبان فرانسه به کودکان

نکات آموزش زبان فرانسه به کودکان : امروزه برقراری ارتباط با افراد دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. قطعا اولین و مهم ترین راه ارتباطی با دیگران، زبان و صحبت کردن می باشد.آموزش زبان فرانسه به کودکان می تواند باعث باز شدن ذهن کودک شده و به موفقیت او در آینده نیز کمک خواهد کرد. افرادی که علاوه بر زبان مادری به یک یا چند زبان دیگر تسلط دارند، می توانند با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنند و در افزایش اعتماد به نفس کودک نیز تاثیر بسیاری دارد. حتی بررسی عملکرد مغزی این افراد نشان داده که آنها سلول های خاکستری بیشتری در سطح مشخصی از مغز دارند.

دانشمندان با انجام تحقیقاتی روی افرادی که به دو یا چند زبان مختلف مسلط بوده اند، متوجه شدند که یادگیری زبان، مانند ورزشی برای مغز موثر بوده، و در نهایت کارایی مغز و میزان تمرکز و هوش این افراد، نسبت به دیگران بالاتر است. شاید برایتان جالب باشد که در تحقیقات انجام شده، مشخص شد که آموزش زبان فرانسه به کودکان حتی باعث یادگیری بهتر ریاضی در کودکان می شود!

آموزش زبان فرانسه به کودکان

آموزش زبان فرانسه به کودکان، باعث افزایش هوش هیجانی آنها شده و کمک می کند هوش اجتماعی شان نیز افزایش پیدا کند. همچنین به کودکان می آموزد که به فرهنگ های مختلف احترام بگذارند و در مدرسه و اجتماع فرصت های ارتباطی بیشتری داشته باشند.

بررسی ها حاکی از آن است که دوره قبل از بلوغ، مخصوصا سنین ۷-۸ سالگی، زمان بسیار مناسب تری برای یادگیری زبان دوم می باشد. در واقع کودکان در این سن، مهارت بالاتری در یادگیری لهجه و تکلم زبان دارند.

آموزش زبان فرانسه به کودکان، برای آینده آنها بسیار حائز اهمیت است. کشور فرانسه یکی از کشورهای مهم و صنعتی اروپا به شمار می رود. البته زبان فرانسه تنها به این کشور محدود نمی شود و در کشورهای کانادا، بلژیک، سوییس و ده ها کشور دیگر که بیشترشان در قاره آفریقا قرار دارند، جزو زبان های رسمی به شمار می رود. زبان فرانسه به دلیل دارا بودن آهنگ دلنشین و زیبا معروف و زبانزد است. همچنین آثار ادبی و فلسفی فاخر و مشهور بسیاری به این زبان نوشته و یا ترجمه شده اند. در کشور فرانسه و یا کشورهایی که زبان فرانسه یکی از زبان های اصلی آنهاست، دانشگاه های خوب و سطح بالای بسیاری وجود دارد و سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا را پذیرش می کنند.

زبان فرانسه از زبان های هندو_اروپایی محسوب می شود و شباهت های کلی بسیاری با زبان فارسی دارد. علاوه بر این، اشتراکات بسیاری با زبان انگلیسی نیز دارد. این زبان طوری است که باعث کسب تفکر انتقادی توسط کودک می شود(critical thinking).

زبان فرانسه

کودکان نسبت به بزرگسالان، قدرت یادگیری بیشتری در زبان های مختلف دارند و به سرعت می توانند زبان جدیدی را فرا بگیرند. اما از سوی دیگر، آموزش زبان فرانسه به کودکان چالش های خاص خودش را دارد. زیرا آنها بازیگوش هستند و به زبان ساده تر، حواسشان خیلی زود از آموزش پرت می شود. بنابراین به کارگیری روش های آموزش جذاب و مهیج برای کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. شایان ذکر است کودکانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند، بهتر می توانند زبان فرانسه را فرا بگیرند.

آموزش زبان فرانسه به کودکان، با آموزش بزرگسالان تفاوت هایی دارد. کودکان به بازی و سرگرمی و شعر و داستان جذب می شوند و اگر آموزش زبان فرانسه، با اینها ادغام شوند، باعث جذب شدن بیشتر کودک و یادگیری بهتر او می شود.

نحوه آموزش زبان فرانسه به کودکان :

در مورد نحوه آموزش زبان فرانسه به کودکان، باید روی “گوش دادن”، “خواندن” و “تکرار کردن” کودک تاکید داشته باشید. گوش دادن باعث می شود که تلفظ صحیح کلمات در ذهن کودک باقی بماند. خواندن نیز سبب یادگیری بهتر کودک می شود. بعلاوه، تکرار کردن به صورت شفاهی، شنیداری و یا نوشتن نیز به یادگیری هرچه بیشتر کودک کمک می کند.

نحوه آموزش زبان فرانسه به کودکان

متد آموزش زبان فرانسه به کودکان :

 1. برای آموزش زبان فرانسه به کودکان، می توانید از اسباب بازی ها و عروسک های کودکتان کمک بگیرید و هنگامی که با او بازی می کنید، لغات و اصطلاحات فرانسوی را به او آموزش دهید. مثلا خودتان را به جای عروسک گذاشته و فرانسوی صحبت کنید و یا هنگام بازی های مورد علاقه کودک، از کلمات و جملات فرانسوی نیز استفاده کرده و از کودکتان بخواهید آنها را تکرار کند و معنای آنها را یاد بگیرد. هنگام بازی کردن می توانید از یک به زبان فرانسوی شروع به شمردن کنید و اعداد را به کودک بیاموزید.
 2. می توانید همراه کودکتان به خرید، باغ وحش و … بروید و اسم حیوانات و چیزهایی که میبیند را به زبان فرانسوی به او بیاموزید و یا نام خوراکی ها و غذاهایی که کودک میخورد را به او آموزش دهید. در حقیقت، سعی کنید زندگی روزمره کودک را به هر شکلی که می توانید به زبان فرانسوی مرتبط کنید.
 3. استفاده از فلش کارت های آموزش زبان فرانسه به کودکان، بسیار ارزشمند و موثر بوده و می تواند یادگیری کودکتان را سرعت ببخشد. به طور مثال، فلش کارت هایی که مصور هستند و کلمه ی مورد نظر به زبان فرانسوی روی آن نوشته شده را خریداری کرده، و هنگام بازی با کودکتان، نام تصویر روی کارت را به فرانسوی بگویید و او با توجه به معنای آن کلمه، در بین تصاویر فلش کارت ها آن را جستجو کند.
 4. یکی از بهترین روش های آموزش زبان فرانسه به کودکان، گوش داد به ترانه های فرانسوی کودکان است. شما نیز می توانید زمانی که در منزل مشغول انجام کار هستید و یا در اتومبیل هنگام رانندگی زمانی که کودک نیز حضور دارد، CD های آوازها و ترانه های فرانسوی کودکان را پخش کنید و به همراه کودک آنها را زمزمه کنید و یا با توجه به محتوای ترانه، حرکاتی نیز به ترانه ها اضافه کنید تا معانی کلمات و جملات بهتر در ذهن کودک بماند.
 5. حتما یک کتاب الفبا و یا دیکشنری مصور برای کودک تهیه کنید. این کتاب ها برای یادگیری بهتر کودک بسیار مفید و موثر هستند. بهتر است کودک خودش کتابش را انتخاب کند. زمانی که کلمات را مطالعه کرد و معنای آنها را یاد گرفت، می توانید جزئیات بیشتری درمورد آن کلمه از کودک بپرسید تا بهتر در ذهنش تثبیت شود. مثلا بپرسید چه رنگی است؟ کجا زندگی می کند؟ چه کاری انجام می دهد؟ کجا وجود دارد و…. .
 6. به کارگیری انیمیشن ها نیز از متد آموزش زبان فرانسه به کودکان به شمار می روند. هر انیمیشن را سه-چهار بار تماشا کند و بهتر است که در ابتدا، انیمیشن ها به زبان اصلی (فرانسه) باشد و زیرنویس فارسی داشته باشد و برای دفعات بعدی، بدون زیرنویس تماشا کنند و شما نیز همراه کودک تماشا کنید و هر قسمتی را که کودک متوجه نمی شود، برای او توضیح دهید تا معانی را متوجه شود و بیاموزد.
 7. می توان در آموزش زبان فرانسه به کودکان، از نقاشی کشیدن بهره گرفت. به طور مثال موضوعات مختلف را به زبان فرانسه مطرح کنید و از کودک بخواهید با توجه به آن، نقاشی بکشد و درمورد جزئیات موضوع مورد نظر توضیحاتی دهد.
 8. از روش های دیگر آموزش زبان فرانسه به کودکان، درست کردن کاردستی و کلاژ است. این کار علاوه بر افزایش خلاقیت کودک، باعث افزایش یادگیری او نیز می شود. می توانید درمورد موضوعات و واژگان مختلف، به همراه کودک کاردستی بسازید.
 9. با اجرای تئاتر یا پانتومیم نیز می توانید معنای واژگان و جملات را به کودک به خوبی بیاموزید و باعث تثبیت شدن معانی آنها در ذهن کودک شوید. این سرگرمی نیز از متد آموزش زبان فرانسه به کودکان می باشد.
 10. آموزش به کودک همراه با مطالب خنده دار و رقص، روش بسیار جذابی برای کودکان می باشد. کودکان کارهای حرکتی را بسیار دوست دارند و این موضوع تاثیرات چشمگیری در یادگیری آنها خواهد داشت.

روش های ذکر شده جزو روش های به روز آموزش زبان فرانسه به کودکان می باشند و باعث یادگیری در زمان کوتاه می شود. همچنین به کارگیری از این متدها، باعث ایجاد صمیمیت بین کودک و مدرس می شود و انگیزه یادگیری کودکان بالا خواهد رفت.

متد آموزش زبان فرانسه به کودکان

کلاس زبان فرانسه برای کودکان :

کلاس زبان فرانسه برای کودکان، مربوط به بازه سنی ۱۲-۳ سال می شود. با آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان، این امکان فراهم می شود که کودک شما در هر جای دنیا که باشد بتواند به صورت آنلاین زبان فرانسه را فرا بگیرد. کلاس ها توسط اساتید مجرب تدریس می شوند، اساتیدی که حتی تجربه زندگی در فرانسه را داشته اند و به خوبی با این زبان آشنایی دارند.

کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان، برای والدینی که می خواهند کودکشان در محیط خانه آموزش ببینند، یا برای کودکانی که به والدین خود وابستگی دارند و یا به هر دلیل دیگری، امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، بهره گیری از کلاس های آنلاین بسیار کاربردی و موثر خواهد بود.

اولویت بندی موضوعات برای شروع آموزش :

آموزش الفبا، رنگ ها، نام حیوانات، مکالمه روزمره و احوالپرسی، اعداد

اهداف آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان :

 • آموزش چهار مهارت اصلی زبان(خواندن-نوشتن-شنیدن-صحبت کردن)
 • یادگیری لغات و واژه ها با تلفظ صحیح فرانسوی
 • مهارت نوشتن صحیح واژگان به زبان فرانسه
 • تقویت پایه عمومی زبان فرانسه برای دوره بعدی(دوره نوجوانان)

 

آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان

مزایای کلاس آنلاین زبان فرانسه کودکان :

 • استفاده از اسکایپ و ارتباط لحظه به لحظه زبان آموز با مدرس
 • ضبط خودکار ویدیوی هر کلاس، و امکان مشاهده مجدد در صورت غیبت و یا رفع اشکال
 • امکان ارائه مدرک معتبر
 • مقرون به صرفه بودن نسبت به کلاس های حضوری و یا خصوصی
 • دارای راهنما و پشتیبان آموزشی

کتاب آموزش زبان فرانسه به کودکان :

 • کتاب آموزش زبان فرانسه ludo :

کتاب ludo توسط انتشارات Didier در سه جلد به چاپ رسیده است و مناسب سنین ۶ تا ۱۰ سال می باشد.

این کتاب حروف الفبا، جملات، اشکال و شعرسازی به زبان فرانسوی را به کودک می آموزد و جذاب ترین و پرطرفدارترین کتاب آموزش زبان فرانسه به کودکان است.

مزایای کتاب ludo :

 1. تقویت گفتار و نوشتار کودک
 2. یادگیری حروف و کلمات فرانسه با روش جدید و موثر
 3. مطابق با بهترین و بالاترین متد های آموزشی روز دنیا
 4. آموزش تصویری به همراه برنامه های آموزش زبان فرانسه به کودکان
 5. دارای بخش خلاصه شده برای مرور و تثبیت مطالب
 6. تمرکز بر مکالمه زبان فرانسه با توجه به سن کودک

مجموعه کتاب های آموزش زبان فرانسه به کودکان ludo

 

 • کتاب ALEX ET ZOE . NIVEAU :

این کتاب آموزش زبان فرانسه به کودکان، برای سنین ۷ تا ۱۲ سال طراحی شده و توسط انتشارات کله به چاپ رسیده است و دارای سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد. از ویژگی های خوب این کتاب این است که کلمات را در قالب داستان و بازی به کودک آموزش می دهد و یادگیری اصلی بر اساس محتوای بصری و تصاویر این کتاب انجام می شود.

هر کتاب ۱۵ فصل و ۴ درس دارد و مطالب هر درس در انتها، به صورت تصاویر برای کودک مرور می شوند.

 

مجموعه کتاب های آموزش زبان فرانسه به کودکان Alex et Zoe

 • کتاب lire au cp :

روش آموزش این کتاب به زبان ساده و روان لغات را به کودک آموزش می دهد و باعث می شود دایره لغات کودک افزایش پیدا کند. این کتاب با به کارگیری تصاویر و بازی و سرگرمی های جذاب و موثر، آموزش زبان فرانسه به کودکان را به نحو احسن انجام می دهد.

 

سری کتاب های :

 • JAIME LE FRANCAIS 1 CAHIER DAC TIVITIES
 • JAIME LE FRANCAIS 1 LES COMPTINES
 • JAIME LE FRANCAIS LIVRE DELEVE
 • JAIME LE FRANCAIS 1 VIDEOS

 

این سری کتاب ها برای گروه سنی ۳ تا ۷ سال طراحی شده اند. در این کتاب از شعر، ویدیو و تصاویر برای آموزش مناسب تر و موثرتر به کودک استفاده شده است. در واقع این کتاب ها، آموزش زبان فرانسه به کودکان را تبدیل به تفریح و بازی کرده اند.

بهترین متد آموزش زبان فرانسه برای کودکان
دانلود رایگان کتاب آموزش زبان فرانسه به کودکان
کانال آموزش زبان فرانسه برای کودکان
دانلود فیلم آموزش زبان فرانسه برای کودکان
نرم افزار آموزش زبان فرانسه برای کودکان
آموزش الفبای فرانسه به کودکان
مهد کودک فرانسه زبان
آموزش آنلاین زبان فرانسه برای کودکان

شرایط  کلاس آموزش فرانسه :

 • تدریس بصورت خصوصی
 • زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه
 • هر جلسه کلاس آنلاین ۳۰۰ هزار تومان

سطح A1:

۲۵ جلسه

سطح A2:

۲۵ جلسه

سطح B1:

۲۵ جلسه

سطح B2:

۲۵ جلسه

آموزش فرانسه – معرفی استاد:

 • سلام من مرجان علیخان هستم مدرس و مترجم همزمان زبان فرانسه
 • کارشناسی مترجمی زبان فرانسه دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • کارشناسی ارشد ادبیات زبان فرانسه دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای مدرک C1 زبان فرانسه
 • تدریس زبان فرانسه از سال ۲۰۱۰
 • دارای مدرک FCE و TTC زبان انگلیسی
مرجان علیخان

نمونه امتحانات دانشجویان ما

مدرک DELF

فاطمه : من بیش از ۲ سال است که شاگرد خانم علیخان هستم و در این مدت موفق شدم سطح A1 و سطح A2 را مدرکش را با نمره عالی دریافت کنم. واقعا بهترین استاد فرانسه هستند

نازنین : برای مهاجرت به کانادا نیاز به آزمون زبان فرانسه سطح B2  داشتم و و خانم علیخان طی مدت ۱ سال توانستند من را به این سطح برسانند و بزودی می خواهم برای آزمون اقدام کنم. واقعا بهترین مدرس فرانسه هستند

الهام : ۳ سال پیش شاگرد ایشان بودم و می خواستم برای تحصیل راهی فرانسه شوم ایشان به بنده کمک کردند تا سطح B1 برسم و از ایشان بسیار سپاسگذار هستم

لیلا : ۲ سال پیش برای امتحان سطح B1 نیاز به یک معلم با تجربه داشتم چون چند بار آزمون قبول نشده بودم اما طی چند ماه با کمک ایشان تواسنتم این آزمون را پاس کنم. خیلی استاد با شخصیت و خوبی هستند

یادگیری زبان فرانسه

شاید از خودتان سوال بپرسید که یادگیری این زبان سخت است یا آسان و چه مقدار زمان نیاز است تا شما آن را یاد بگیرید. ما به این سوالات شما در لینک زیر پاسخ دادیم در زبان فرانسه همه اسامی به صورت اجباری دارای جنسیت هستند. زبان فرانسه دو جنسیت گرامری را برای اسامی مشخص می کند: مذکر، مونث.
[button title=”یادگیری زبان فرانسه” link=”https://zaban24.com/%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%db%8c%d8%a7-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

کلاس زبان فرانسه

قبل از اینکه در آزمون فرانسه بخواهید شرکت نمایید نیاز دارید تا در یک کلاس فرانسه خوب ثبت نام کنید و زیر نظر استاد باتجربه آموزش ببینید تا بتوانید در کمترین زمان بهترین نتیجه را بدست آورید. اگر می خواهید راجبه کلاس زبان فرانسه اطلاعات بدست آورید روی لینک زیر کلیک کنید
[button title=”کلاس زبان فرانسه” link=”https://zaban24.com/%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

آزمون فرانسه

برای اینکه سطح دانش شما در زبان فرانسه سنجیده شود آزمون های مختلفی طراحی شده است مانند آزمون TCf و … که شما می توانید به روش های مختلف در آن شرکت کنید و سطح زبان فرانسه خود را مشخص نمایید. اگر علاقه مند هستید که اطلاعات کاملی راجبه آزمون بدست آورید روی لینک زیر کلیک نمایید
[button title=”آزمون فرانسه” link=”https://zaban24.com/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

آموزش زبان فرانسه آنلاین

پس از شیوع کرونا و وجود محدودیت های حاکم بر جامعه، علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی مختلف به خصوص زبان فرانسه که محبوبیت ویژه ای دارد . در موسسه ما آموزش فرانسه آنلاین با حضور اساتید خبره و مجرب برگزار خواهد شد. در روش آنلاین متدهای تدریس، سرفصل های آموزشی و منابع با آموزش حضوری تفاوتی ندارد.
[button title=”آموزش زبان فرانسه آنلاین” link=”https://zaban24.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%9b-%d8%a8%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5%db%8c/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

آموزش زبان فرانسه

اگر آماده چالش یادگیری زبان فرانسه هستید، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر، اتصال به اینترنت و میل شدید به یادگیری است. شما باید مکان مناسبی را انتخاب کنید که بتوانید دروس خود را بدون حواس پرتی یا هر چیزی که ممکن است باعث مشکلات تمرکز شما شود برگزار کنید.
[button title=”آموزش فرانسه” link=”https://zaban24.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%aa/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

کتاب آموزش زبان فرانسه

اگر به دنبال کتاب آموزش زبان فرانسه هستید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید تا به آرشیو کتاب ها دسترسی پیدا نمایید.
[button title=”کتاب آموزش زبان فرانسه” link=”https://zaban24.com/product-category/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

الفبای زبان فرانسه

اولین چیز در یادگیری هر زبانی آموختن الفبای آن است ما در این مطلب برای شما بصورت کامل بهمراه تلفظ آن ها آموزش دادیم تا شما بصورت کامل آن را یاد بگیرید.
[button title=”الفبای زبان فرانسه” link=”https://zaban24.com/%d8%a7%d9%84%d9%81%d8%a8%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

گرامر زبان فرانسه

برای یادگیری یک زبان جدید شما حتما نیازمند آن هستید تا گرامر آن زبان را بیاموزید، بنابراین ما سعی کردیم بصورت کامل آن را برای شما توضیح دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
[button title=”گرامر زبان فرانسه” link=”https://zaban24.com/%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%b1-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

آموزش زبان فرانسه رایگان

اما شاید باشند افراد زیادی که دوست دارند بصورت خودآموز زبان سخت فرانسه را یادبگیرند. اگر علاقه مند به آموزش بصورت رایگان هستید می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید
[button title=”آموزش زبان فرانسه رایگان” link=”https://zaban24.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”green” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

مرجان علیخان

سلام من مرجان علیخان هستم فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان فرانسه دانشگاه تهران مرکز می باشم، بیش از 10 سال است سابقه تدریس زبان فرانسه به دانشجویان جهت مهاجرت، برگزاری آزمون و تدریس به کودکان را دارم. تماس : 09220348578

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.